Ära jää võõraks. Ütle kasvõi tere!

Oleme alati avatud diskussioonile ja konsulteerimisele. Leiame parimad lahendused Teie projektidele.

Ees ja perekonnanimi(Required)
This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Häk on strateegiline disaini- ja veebiagentuur Tallinnas ja Dubais

Loome eristuvaid brände ja aitame neil jõuda täpselt sihitud sihtrühmani läbi strateegilise lähenemise. Tänu süsteemsusele jääb meil palju ruumi loovuseks. Teeme seda kõike meeliülendavalt, julgelt ja ausalt.

Võta ühendust

Tänane maailm on kaootiline, killustunud ja ette­arvamatu. Aitame selles brändidel fookuse leida ning seeläbi kasvada.

Oleme avatud ja uuendusmeelne digisuunitlusega strateegiline disaini- ja veebiagentuur, kus töötavad pikaajaliste turunduskogemustega inimesed. Kombineerime traditsioonilisi ja alternatiivseid kommunikatsioonilahendusi.

Aitame klientidel hoida fookust loovate ja edukate kampaaniatega kõigis kanalites. Meie projektijuhid suhtuvad igasse klienti ning projekti individuaalselt ja leiavad kõigi jaoks parima personaalse lahenduse. Töötame vastavalt projekti vajadustele koostatud tiimides.

Tiimi tugevus on selle liikmed, kuid iga liikme teeb tugevaks tiim.

Oleme küll ambitsioonikad professionaalid, kuid ka sõbrad ja toetavad kaaslased. Just üksteise, oma klientide ja tarbija mõistmine on see, mis viib meid loovate, inimesi kõnetavate lahendusteni. Osadele klientidele oleme justkui majaväline turundustiim, teistele ihudisainerid või veebiarendajad.

Meie aus ja vahetu suhtlus viib kiiresti õigete lahendusteni. Soovime alati jõuda parima võimaliku tulemuseni – see on meie tiimi tugevus.

Meie eduka toimimise valem

Analüüsi + Planeeri + Tegutse

Sinu strateegilise disaini- ja veebiagentuurina katame kõik sinu vajadused. Kui soovid oma ettevõtet edukalt turundada, leia meie teenustest just Sulle sobivad ning võta ühendust.