häk agentuur

Uue ajastu loov digiagentuur

TURUNDUS ON TÕDE ILUSASTI RÄÄGITUD

Tänane maailm on kaootiline, killustunud ja ettearvamatu. Aitame selles brändidel fookuse leida ning seeläbi kasvada.

Oleme avatud ja uuendusmeelne digisuunitlusega full-stack agentuur. Kombineerime traditsioonilisi ja alternatiivseid kommunikatsioonilahendusi. Aitame klientidel hoida fookust loovate ja edukate kampaaniatega kõigis kanalites. Häk on uue ajastu loov digiagentuur, kus töötavad pikaajaliste turunduskogemustega inimesed. Meie projektijuhid suhtuvad igasse klienti ning projekti individuaalselt ja leiavad kõigi jaoks parima personaalselt lahenduse. Töötame vastavalt projekti vajadustele koostatud tiimides.

Häki kontor Häki suvepäevad

A-Players only

Tiimi tugevus on selle liikmed, kuid iga liikme teeb tugevaks tiim.

Oleme küll ambitsioonikad professionaalid, kuid ka sõbrad ja toetavad kaaslased. Just üksteise, oma klientide ja tarbija mõistmine on see, mis viib meid loovate, inimesi kõnetavate lahendusteni. Osadele klientidele oleme justkui majaväline turundustiim, teistele ihudisainerid või veebiarendajad. Meie aus ja vahetu suhtlus viib kiiresti õigete lahendusteni. Soovime alati jõuda parima võimaliku tulemuseni – see on meie tiimi tugevus.

HÄKKERID

HÄKKERID

Meie eduka toimimise valem

Analüüsi + Planeeri + Tegutse

Full-stack turundusagentuurina katame kogu teenuste spektri. Kui soovid oma ettevõtet edukalt turundada, leia meie teenustest just Sulle sobivad ning võta ühendust.

.Võta ühendust